Nabídka pracovních míst

Inovace a pokrok

Staňte se členy úspěšného týmu!

Vogelsang CZ je jednou z 25 dceřiných společností spadajících do mezinárodního holdingu HugoVogelsang Maschinenbau GmbH se sídlem v Essenu/Oldenburgu, v Německu, který zaměstnává více než 900 pracovníků na celém světě. Oborem činnosti je výroba čerpadel, drtičů a technologie na předúpravu biosubstrátu a aplikaci tekutých hnojiv. Hlavní zastoupení má v odvětví bioplynových stanic, zemědělství, ale také v sektoru čištění odpadních vod a průmyslu, kde získává sílící pozici především v kalovém a odpadním hospodářství.

Vytváření příznivého pracovního prostředí, kdy se klade důraz na sladění pracovního a soukromého života, se odráží ve vysoké motivovanosti zaměstnanců. Právě vytrvalost, zápal a důslednost pracovníků stojí za dlouholetým úspěchem firmy Vogelsang.

V současnosti nabízíme tyto volné pozice:

  • Obchodní manažer/ka Morava

  • Obchodní manažer/ka Slovensko

Obchodní manažer/ka

Vaším úkolem bude:

  • Péče o klíčové zákazníky v oboru vodního hospodářství a průmyslu
  • Identifikace nových obchodních příležitostí
  • Návrh technického řešení
  • Smluvní příprava zakázek
  • Interní koordinace pracovníků

Vy máte:

  • Technické vzdělání nebo zkušenosti
  • Praxi v B2B a znalost odvětví
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Ochotu převzít odpovědnost
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na min. úrovni

Od nás získáte:

  • Zaškolení a rozvoj v rámci mezinárodní organizace
  • Veškeré prostředky k výkonu funkce
  • Služební auto k soukromému použití
  • 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dovolenou
  • Motivační mzdové ohodnocení

Máte zájem?

Kontaktuje nás na esterka@vogelsang-czech.cz!